Telefonrådgivning hos neuropsykolog Lisbeth Juul Hansen                             
       Vi er overordentlig glade for nu at kunne tilbyde en introduktionsrabat for vores medlemmer på telefonrådgivning med neuropsykolog Lisbeth Juul Hansen. Lisbeth har en enorm viden om hjernerystelse og har gennem mere end 15 år vejledt og hjulpet hjernerystelsesramte og deres pårørende. Flere af jer har allerede oplevet hende til et af vores foredrag rundt om i Danmark, og nu har I alle, uanset bopæl, mulighed for en privat konsultation til en meget fordelagtig pris.

Telefonkonsultation ved neuropsykolog Lisbeth Juul Hansen
Varighed: 30 minutter. Medlemspris: 200 kr.
Aftal tid på: lisbethjh@gmail.com

Du skal oplyse dit medlemsnummer for at opnå rabat. Det kan findes i vores betalingsopkrævning eller i den velkomstmail, du modtog ved indmeldelsen. Har du alligevel problemer med at finde dit medlemsnummer, er du velkommen til at skrive til medlem@hjernerystelsesforeningen.dk.

Hjernerystelsesforeningen

Hjernerystelsesforeningen er en landsdækkende patientforening, der arbejder på at gøre en positiv forskel for de mange danskere, der oplever akutte eller længerevarende følger af hjernerystelse - også kaldet Post Commotionelt Syndrom (PCS).

Se vores privatlivspolitik

Følg os

Følg vores aktiviteter på nettet og lær os bedre at kende.

Kontakt os

Vermlandsgade 51, 1. sal 
2300 København S
Tlf.: 29 73 72 11
kontakt@hjernerystelsesforeningen.dk
CVR: 34775184


SAMARBEJDSPARTNERE

  

Ved fortsat brug af hjemmesiden, accepterer du brugen af ​​cookies. Mere information


Cookiepolitik for HjernerystelsesforeningenHjemmeside og cookies

Cookies bruges udelukkende på Hjernerystelsesforeningens hjemmeside til at håndtere korrekt visning af produkter lagt i indkøbskurv eller korrekt fremvisning af sidens skrifttype og layout. Ingen personlige oplysninger eller sporingscookies bliver i den forbindelse registreret, gemt eller delt med tredjepart, samt benyttes ingen analyseværktøjer til registrering af brugerens adfærd på hjemmesiden. Hjemmesiden gør brug af dataminimeringsprincippet.

Indstillingerne for cookies på denne hjemmeside er indstillet til "tillad cookies" for at siden gengives korrekt. Hvis der fortsættes med brugen af denne hjemmeside uden at ændre cookie-indstillinger, eller der klikkes på "Accepter", samtykkes til dette.

Close